Program schůze:

  1. Pohádky – vyhodnocení
  2. Vánoční zvuky
  3. Florbal – příprava turnaje

Pohádky

Nejvíce hlasů získaly následující pohádky:

  1. Tři oříšky pro Popelku
  2. Anděl Páně
  3. S čerty nejsou žerty
  4. Mrazík
  5. Grinch

Mezi vítěznými pohádkami si žáci vyberou tu nej. Členové parlamentu se dohodli, že hlasovat se bude pomocí zavařovacích sklenic a fazolí. Vyhlášení proběhne 22. 12. a zazní známé melodie z vítězných pohádek. Lahve opatří Kristýna Němcová, polepí je Václav Zouhar a Erik Bastl. Fazole koupí Michal Opletal. Spočítají je Radim Lepka a Jaroslav T. Koukal.

Vánoční zvuky

Každé pondělí uslyší žáci v rozhlase tři zvuky, které se vztahují k Vánocům. Jejich úkolem bude poznat, o jaké činnosti se jednalo. Řešení bude na nástěnce parlamentu. O vyhlášení se postará Vašek Zouhar.

Florbal

Ve dnech 20. a 21. prosince se bude konat florbalový turnaj mezi třídami 2. stupně. Vítězný tým si zahraje proti učitelům. Diplomy zajistí parlament.

Zapsala: Aneta Kučerová