Program schůze:

  1. Zhodnocení Dne dvojčat
  2. Den šílených účesů
  3. Valentýn

Zhodnocení Dne dvojčat

Akce se velmi vydařila. Úspěch měl i foto koutek a výběr vítězných dvojčat byl velmi obtížný, jelikož se akce zúčastnila spousta žáků.

Den šílených účesů

Den šílených účesů – akce Hrdé školy (15. 2.) – v tento den si může každý z naší školy učesat vlasy do nějakého bláznivého a vtipného stylu. Zástupci ze tříd během dne vyfotí žáky zapojené do akce a fotografie budou poté zveřejněny na webových stránkách školy.

Hlášení o akci do rozhlasu – Václav Zouhar

Valentýn

Již každoročně se u nás na Valentýna rozdávají valentýnky. Každý, kdo chce někomu tu svou poslat, odevzdá ji zástupcům z parlamentu v pátek 10. února o velkých přestávkách u Ámose nebo v pondělí 13. února ráno u vchodu do školy. Ti je následně rozdělí do jednotlivých tříd a 14. února rozdají.

Hlášení o akci do rozhlasu – Václav Zouhar

Zástupci, kteří budou rozdělovat valentýnky – Lenka Rejtharová, Nela Burianová, Daniel Dufek, Václav Zouhar.

Zapsal Daniel Dufek