Program schůze:

  1. Výlet pro parlament
  2. Filmový večer ve škole

 Výlet parlamentu

Každým rokem jezdí členové parlamentu na výlet, jedná se o odměnu za odvedenou práci. V minulém roce to bylo laser game v Boskovicích. A protože se akce členům parlamentu líbila, letos se dohodli také na laser game, tentokrát ale v Brně. Do příštího zasedání by měli členové parlamentu najít zajímavá místa v Brně jako doplnění laser game akce. Hovořilo se např. o brněnském podzemí nebo o Špilberku. Předsedkyně parlamentu rozhodne, kteří členové pojedou a proč (účast na schůzích, vykonaná práce atd.)

Filmový večer ve škole

Filmový večer ve škole – akce Hrdé školy (4. 5.) – prvotní návrh byl, že by se v několika třídách na 1. i 2. stupni promítaly filmy. Po zjištění, kolik žáků by mělo zájem se akce zúčastnit, jsme došli k názoru, že bude stačit pouze 1 film na 1. stupni (Mimoni) a 1 film na 2. stupni (Zootropolis nebo Shrek), promítání by mělo začínat v 15:30. Vše bude upřesněno.

Zapsal Daniel Dufek