Ve středu 16.6 2021 se uskutečnilo první společné setkání dětí, které nastoupí 1. 9. 2021 do 1. A. Dostavilo se 12 dětí se svými rodiči. Počasí nám přálo. Potkali jsme se venku na hřišti školní družiny. Pomocí pohádky O perníkové chaloupce jsme se navzájem představili, děti poznávaly písmenka, skládaly puzzle, malovaly postavu Jeníčka nebo Mařenky, učily se básničku. Na prázdniny dostaly sešit se zábavnými úkoly, na kterých si mohou vyzkoušet své znalosti, ale i dovednost zavázat si tkaničky od bot. Rodiče získali základní informace, několik zájemců si prošlo za dodržení bezpečnostních opatření budovu školy. Všechny děti byly velmi šikovné, usměvavé a snad i spokojené. Za odměnu si odnesly opravdový perníček a knihu na památku.

Mgr. Jana Rozprýmová