V závěru školního roku jsme vyrazili na celodenní výlet do Brna a okolí.

Nejprve jsme navštívili Lanové centrum SVČ Lužánky na Lesné. Zde jsme si při různých aktivitách na lanech a překážkách prověřili nejen svoje fyzické schopnosti a dovednosti, ale také jsme si při vzájemném jištění vyzkoušeli pocit zodpovědnosti za svoje spolužáky a důvěru v ně. Po dopoledním programu plném pohybu a her jsme se vydali na autobusovou prohlídku města Brna, pan řidič s námi projel historické centrum i okrajové části města a paní učitelka Musilová nám během této vyhlídkové jízdy vyprávěla o historii města, zajímavých budovách i významných osobnostech, které v našem krajském městě žily. Autobus nás přivezl až do městské části Bystrc k Brněnské přehradě, kde jsme nastoupili na parník a užili jsme si plavbu až do Veverské Bítýšky. Výlet se nám vydařil a my jsme tak symbolicky plavbou na parníku uzavřeli naši společnou plavbu celým školním rokem.

Za učitelky a žáky 4. tříd Mgr. Andrea Musilová

Fotky z akce