Vážení rodiče, milí žáci a příznivci školy,

v úterý 1. 2. 2022 spouštíme hlasování o vítězné logo pro školní oblečení.

V listopadu 2021 mě oslovila firma Schools United, s.r.o., která se těmito aktivitami zabývá, s návrhem vytvoření našeho školního oblečení. Představila jsem tuto možnost zástupcům jednotlivých tříd v žákovském parlamentu. Byli jednomyslně pro realizaci této akce. Navázala jsem s firmou spolupráci. Firma nám připravila tři návrhy. Jeden žáci školního parlamentu zavrhli, proto jsme žádali o změnu návrhů.

To, co najdete v hlasovacím odkazu, je varianta žákovským parlamentem odsouhlasená.

V tuto chvíli jde o to, abychom vybrali podobu loga, která na školním oblečení bude.

Nejedná se o povinné školní uniformy. Je to dobrovolná akce. Jde nám spíš o to, aby mohli ti, kteří jsou na svoji školu pyšní, nosit školní oblečení.

Postupné kroky budou následující:

• v období od 1. do 14. 2. 2022 můžeme hlasovat o vítězné logo
  • poté bude hlasování ukončeno a vyhodnoceno
  • firma připraví e-shop, ve kterém bude nabídnuto oblečení s vítězným školním logem
  • případní zájemci si na e-shopu nakoupí
  • nákupy budou předem časově omezené
  • oblečení bude rozesíláno žákům až po uzavření e-shopu

O všem budete ještě podrobněji informováni, vždy přes webové stránky školy.

Hlasujte prosím zde:

Mgr. Pavla Nesnídalová, ředitelka školy