Zveme rodiče budoucích prvňáčků, kteří nastoupí do 1. ročníku 1. září 2022, do naší školy na schůzku před zápisem. Schůzka proběhne 29. března 2022 v 16:00 hod. ve třídě 2. A v přízemí na školy.

Na schůzce budou rodiče informováni o zápise, organizaci výuky ve škole, učebních materiálech, ale i volnočasových možnostech ve škole. Zájemci též mohou absolvovat prohlídku školy. Rodiče se zde také zapíší do časového harmonogramu, kdy přijdou s dětmi 6. dubna k zápisu a vyplní zápisový lístek. Pokud se schůzky nemůžete zúčastnit, zajistěte si zápis časového údaje přes jiného účastníka schůzky nebo po 30. březnu zavolejte do školy na tel. 516 472 215.  Prosíme o dodržení aktuálních covidových opatření.

Na setkání s rodiči se těší Mgr. Olga Tejkalová.