Po dvouroční covidové pauze se 11. - 12. června opět uskutečnil charitativní běh You Dream We Run.

Cílem akce je uběhnout co nejvíce koleček za 24 hodin. Za každé kolo jde na charitu drobný příspěvek. Akce se jako každý rok konala v Blansku na atletickém stadionu. Počasí přálo a celé dva dny nám svítilo sluníčko. Mezi žáky naší školy se našlo dvacet čtyři běžeckých nadšenců, kteří běhali za naši štafetu a pomohli tak dobré věci. Hojné zastoupení žáků bylo především z prvního stupně. Celý seznam účastníků je možné vidět níže.

Vrbka Ondřej 1.A, Bárta Ondřej 1.B, Pařízek Vojtěch 2.A, Crhák Simon 2.A, Hégr Dominik 2.B, Zachovalová Aneta 2.B, Opluštilová Veronika 3.A, Konstanz Ivo 3.A, Vrbková Klára 3.A, Dostálová Martina 3.B, Frauenbergová Aneta 3.B, Šafářová Anna 3.B, Keprt Kryštof 4.B, Bárta David 4.B, Pařízek Václav 4.B, Frauenberg Ondřej 5.A, Štěpánek Jan 5.A, Štěpánek Michal 5.A, Crhák Filip 5.A, Paulík Antonín 5.B, Opletalová Vendula 5.B, Juříčková Markéta 6.A, Dostál Dominik 6.C, Kazdová Kristýna 7.A, Jančálková Eliška 7.A, Matyáš Pavel 7.C, Žáčková Monika 8.C, Fojtová Amálie 9.B.

Za 24 hodin jsme uběhli 657 kol. V přepočtu na vzdálenost je to 263 km. Z celkových 54 týmů jsme se umístili na úctyhodném 23. místě!

Všem běžcům a organizátorům děkujeme za účast a doufáme, že se v příštím roce sejdeme ještě ve větším počtu!!

Za organizační tým Mgr. Jiří Hajdamach