Milí čtenáři, už je to zase tady! Konec školního roku se blíží a přichází prázdniny. Letošní školní rok nezačal hezky; neustále řádil koronavirus, třídy byly v karanténě a byli jsme omezeni při výuce v našich kmenových třídách.

Naštěstí se situace vždy časem uklidnila a mohli jsme se scházet a pracovat na dalším čísle časopisu, a dokonce jsme mohli odložit roušky (doufám, že už naposledy). Podařila se nám vydat dvě čísla. Některé články v tomto čísle se vrací k událostem, které se uskutečnily již dříve, ale bylo nám líto články nepoužít, když už je někdo napsal.Co se týče školy, proběhlo poslední dobou mnoho zajímavých akcí, do kterých se žáci s nadšením zapojili. O některých si můžete přečíst v našem Plátku.

Na závěr chci popřát všem žákům a učitelům, ať si přes prázdniny dobře odpočinou a užijí si krásné počasí. Deváťákům navíc přeji hodně úspěchů při studiu na střední škole.

Adam Fleischlinger, 8. C

Nové vydání