Ve čtvrtek 3. listopadu se starší žákyně zúčastnily okrskového kola turnaje ve florbale v Blansku.

Do turnaje nastoupily ve složení: Lucie Burianová, Terezie Čumová, Natálie Danácová, Monika Mynářová, Martina Opluštilová, Aneta Opluštilová, Zuzana Tenorová (9.A), Natálie Budišová, Kristýna Havlová, Martina Slezáková (9.B), Lenka Knorová, Adéla Procházková a Dominika Švábová (9.C)

První zápas proti ZŠ Kunštát holky vyhrály 3:2. Druhý zápas proti nejsilnějšímu soupeři gymnáziu Boskovice remízovaly 3:3. Třetí proti ZŠ Erbenova skončil 2:0 a poslední proti ZŠ Žďárná žákyně opět vyhrály 2:0 a postoupily do okresního kola, které se koná 6. prosince. Holky byly sehrané a skvěle se doplňovaly, největší oporou byla gólmanka Kristýna Havlová a nejvíce gólů se podařilo vstřelit Dominice Švábové.

Mgr. Bc. Lucie Nedomová