Poslední dva dny před vánočními prázdninami se konal na 2. stupni turnaj mezi třídami ve florbale. Zapojily se do něj týmy ze všech tříd. Akci organizoval školní parlament a hlavním rozhodčím byl Jiří Hajdamach, učitel tělesné výchovy.

Žáci se do hry zapojili s chutí, ostatní spolužáci fandili. Třída 9. B si pro tuto příležitost vytvořila vlajku. Pobavili se všichni, jak hráči, tak fanoušci.

V 1. kategorii (tj. 6. a 7. ročník) na 3. místě skončila třída 6.C, 2. místo patří třídě 6.A a vítězem se stala třída 7.B.

Ve 2. kategorii (tj. 8. a 9. ročník) obsadila 3. místo třída 8.B, 2. místo vybojovala 8.A a vítězným týmem byla třída 9.C.

Poslední den před Vánoci proběhla dvě exhibiční utkání. Vítězové 1. kategorie si zahráli se školním dívčím týmem a ten porazili. Vítězové 2. kategorie vyzvali ke hře učitele, zápas byl velmi vyrovnaný, ale nakonec se učitelům podařilo vyhrát.

Výhercům předala předsedkyně školního parlamentu a hlavní rozhodčí diplomy a vítězné týmy navíc obdržely pohár.

Těšíme se na další sportovní turnaj.