V úterý 26. 2. se žáci čtvrtých ročníků vydali na fenomenální plavbu na lodi Titanic formou výstavy v pavilonu C Brněnských výstav a veletrhů.

IMG 1058

Celou výstavu děti provázel audioprůvodce, který dětem usnadňoval získávání nových vědomostí poslechem z aparátu. Na 45 zvukových stopách mohli žáci slyšet neuvěřitelné množství informací, které doprovázely nápad s vybudováním Titanicu, jeho stavbu, vyplutí, cestu, tragédii na moři, dozvuky celé události, včetně námořních objevů týkajících se vraku lodi Titanic. Na výstavě si žáci vyplňovali vědomostní kvíz na základě údajů z informačních tabulí a také audiozáznamů. Kromě toho byla celá výstava doplněna ještě aktivitou na získávání razítek pro kapitána, který děti celou výstavou provázel na tabulích v jednotlivých odděleních výstavy.

Fotky z akce