V pátek 10. 5. se naše fotbalová družstva zúčastnila okresního kola fotbalového turnaje v Mc Donald´s cupu v Blansku.

Fotbalové družstvo 4. – 5. ročníků bylo ve složení: Matěj Ščučka, Tomáš Setnička, Dan Kytner, Vladislav Němec, Ondřej Horák, Dominika Švábová, Tomáš Kotek, Antonín Vybíral, Mikuláš Živný, Adam Honsnejman, Matěj Brož, Martin Kollár,  Halečková Simona a Tomáš Horáček. Po utkáních se ZŠ Adamov, Kunštát, Lipůvka, Letovice se umístili na 1. místě a postupují do krajského finále v Brně.

Ve stejný den se naše fotbalové družstvo 1. – 3. ročníku ve složení: František Drábek, Štěpánek Lukáš, Jaromír Janča, Václav Drábek, Jakub Křivánek, Ondřej Beneš, Štěpán Pavlů, Ondřej Frauenberg, Viktor Kotlán, David Hrubý, Šteffek Dominik, David Bárta, Daniel Šváb zúčastnilo okresního kola Mc Donald´s cupu v mladší kategorii. Skupinu mladších fotb. družstev tvořila ZŠ TGM Blansko, Letovice, Boskovice, Olomoučany, Lipůvka a Lysice. Po vzájemných utkáních se naše fotbalové družstvo umístilo na 4. místě před ZŠ TGM Blansko a ZŠ Lipůvka.

Všem hráčům obou fotbalových družstev je třeba poděkovat za maximální sportovní výkony a vzornou reprezentaci školy na této soutěži.

Velké poděkování patří hlavně trenérům p. Šulcovi, p. Vybíralovi a p. Štěpánkovi, kteří obě družstva celý rok připravovali v rámci fotbalového projektu ŽIJEME HROU.

VŠICHNI BUDEME DRŽET PĚSTI NAŠEMU DRUŽSTVU STARŠÍCH ŽÁKŮ – 4. -  5. ročník v krajském finále 22. 5. 2019 v Brně na ZŠ Janouškova.

Za kolektiv 1. stupně – Z. Koláčková

Fotky z akce