Dne 31. 5. 2019 se naše škola zúčastila atletického víceboje v Kunštátě. Do soutěže se zapojilo 17 škol a 33 závodníků v každé disciplíně. 

Reprezentovali nás tito žáci:

Družstvo mladší kategorie

Denisa Měcháčková, Kateřina Šebelová, Dominik Šteffek, Ondřej Beneše,  náhradníci – Jakub Křivánek, Klára Štěpánková

  • umístění:

Dominik  Šteffek – 3. místo – běh 50 m, 7. místo – hod kriket.míčkem, Ondřej Beneš – 13. místo – hod kriket.míčkem.  Denisa Měcháčková – 5. místo – 50 m, 11. místo – skok do dálky. Společná běžecká štafeta mladších žáků – 9. místo ze 17 škol.  

Družstvo starší kategorie

Monika Mynářová, Dominika Švábová, Tomáš Setnička a Matěj Ščučka, náhradníci Tomáš Kotek, Simona Halečková

  • umístění:

Matěj Ščučka – 1. místo 600 m, 6. místo – skok do dálky, 5. místo – hod krik.míčkem, 4. místo – 50 m. Tomáš Setnička – 9. místo – skok do dálky, 15. místo  - hod krik.míčkem, Monika Mynářová – 2. místo – 600 m, 4. místo – hod krik.míčkem, Dominika Švábová – 4. místo – 50 m, 8. místo – hod krik.míčkem. Společná běžecká štafeta žáků 5. r.  -  1. místo.  V soutěži družstev se žáci 5. ročníku umístili v konkurenci 17 škol okresu na nádherném 2. místě.

 

Všem sportovcům patří poděkování za vzornou sportovní reprezentaci naší školy svými maximálními výkony, ale také pěkným chováním.

Z. Koláčková

Fotky z akce