Program schůze:

  1. Zhodnocení Halloweenu
  2. Příprava akcí adventního období

 Zhodnocení Halloweenu

Akce se vydařila. Průvodu se zúčastnilo 220 žáků (počet vydaných diplomů za masky v průvodu). Doporučení pro jiné akce – nutnost ozvučit tělocvičnu.

Příprava akcí adventního období

Projednány byly návrhy předsedkyně parlamentu - losování nejoblíbenější vánoční pohádky dne 28. 11. v HTU, výběr 10 nej pohádek (druhé losování 19. 12. – vybrání nejkrásnější pohádky z top 10), vánoční poděkování (komukoli poděkovat – lístky se budou dávat na síť u vchodu do školy), vánoční historky (napsat vánoční příběh – termín odevzdání 6. 12. na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), vánoční zvuky (každé pondělí po adventní neděli se ve školním rozhlase ozvou 3 zvuky, které souvisí s Vánoci, řešení bude umístěno na nástěnce parlamentu).

Rozdělení prací na pohádku

  • hlasovací lístky - Daniel Dufek
  • počítání lístků na 1. stupni - Nela Burianová a Adriana Setničková
  • výroba hlasovacího boxu - Lenka Gellnerová a Karin Kokindová
  • hlášení v rozhlase - Václav Zouhar

Rozdělení prací na vánoční historku

  • plakát - Václav Zouhar a Petr Štěpánek
  • hlášení - Václav Zouhar a Petr Štěpánek

Zapsala: Teodora Gulová