Ve středu 12.6. v tělocvičně naší školy proběhla jedinečná akce - křest knihy. Vraťme se ale na začátek, jak to všechno začalo.

Výsledek šetření o užívání drog v obci Lysice a v ZŠ Lysice

vyjádření policie - pdf

Dne 31. 5. 2019 se naše škola zúčastila atletického víceboje v Kunštátě. Do soutěže se zapojilo 17 škol a 33 závodníků v každé disciplíně.

Vedení ZŠ Lysice a pan Zdeněk Železný, který u nás měl v lednu besedu o knize, se v rámci dobré spolupráce domluvili na společném vydání knihy Slovní hrátky se zvířátky.

V letošním roce se žáci zúčastnili Matematické olympiády a Pythagoriády.

Fotbalového družstvo žáků naší školy zapojené do projektu Žijeme hrou postoupilo do krajského finále fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v Brně, konaného ve čtvrtek 23. 5. 2019.

V pátek 10. 5. 2019, se žákyně 6. tříd, Jílková Kristýna, Šafránková Aneta, Kasalová Karolína, Doleželová Sabina, Horáčková Dominika, účastnily okresního kola soutěže Hlídek mladých zdravotníků.

Ve čtvrtek 25. dubna 2019 se konal projektový den, během kterého se žáci seznámili s životem a dílem Leonarda da Vinciho.

V pátek 10. 5. se naše fotbalová družstva zúčastnila okresního kola fotbalového turnaje v Mc Donald´s cupu v Blansku.

V pondělí a v pátek se naše fotbalová družstva mladších a starších žáků zúčastnila okrskového kola ve fotbalovém turnaji.