Sportovní akce

• 1. část – 22. 3. 2019

V pátek 22. 9. se v tělocvičně sešlo šest družstev žáků 3. –  5. ročníku, aby sehrála vzájemné ročníkové zápasy ve vybíjené.

• Ve čtvrtek 27.9.2018 se žáci naší školy zúčastnili okresních závodů v přespolním běhu. V soutěži družstev se mladší žákyně umístily na 7. místě, starší žákyně na 5. místě a starší žáci na 3. místě.

• Dne 26. 6. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje Superligy základních škol v malé kopané. Družstvo dívek celý turnaj vyhrálo a obdrželo putovní pohár. Současně se Jana Olahová stala nejlepší brankářkou, Veronika Španělová nejlepší hráčkou a Kristýna Zábojová nejlepší střelkyní celého turnaje .

• Ve čtvrtek 7.6.2018 se Tomáš Kotek (3.A) a Matěj Ščučka (4.B) zúčastnili krajského kola Čokoládové tretry. V každé kategorii soutěžilo 32 nejrychlejších běžců z okresních kol.