Sportovní akce

• Dne 31. 5. 2019 se naše škola zúčastila atletického víceboje v Kunštátě. Do soutěže se zapojilo 17 škol a 33 závodníků v každé disciplíně.

• Fotbalového družstvo žáků naší školy zapojené do projektu Žijeme hrou postoupilo do krajského finále fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v Brně, konaného ve čtvrtek 23. 5. 2019.

• V pátek 10. 5. se naše fotbalová družstva zúčastnila okresního kola fotbalového turnaje v Mc Donald´s cupu v Blansku.

• V pondělí a v pátek se naše fotbalová družstva mladších a starších žáků zúčastnila okrskového kola ve fotbalovém turnaji.

• Ve středu 26. 4. se naše družstvo zúčastnilo soutěže Štafetový pohár Blansko.

• Ve středu 24.4.2019  se žáci naší školy zúčastnili okresního turnaje v minifotbale. Po výborném výkonu nakonec vybojovali celkové 3. místo.

• školní kolo – 2. část

V pátek 29.3. proběhla v tělocvičně ZŠ druhá část turnaje ve vybíjené.

• 1. část – 22. 3. 2019

V pátek 22. 3. se v tělocvičně sešlo šest družstev žáků 3. –  5. ročníku, aby sehrála vzájemné ročníkové zápasy ve vybíjené.

• Ve čtvrtek 27.9.2018 se žáci naší školy zúčastnili okresních závodů v přespolním běhu. V soutěži družstev se mladší žákyně umístily na 7. místě, starší žákyně na 5. místě a starší žáci na 3. místě.

• Dne 26. 6. 2018 se naše škola zúčastnila turnaje Superligy základních škol v malé kopané. Družstvo dívek celý turnaj vyhrálo a obdrželo putovní pohár. Současně se Jana Olahová stala nejlepší brankářkou, Veronika Španělová nejlepší hráčkou a Kristýna Zábojová nejlepší střelkyní celého turnaje .

• Ve čtvrtek 7.6.2018 se Tomáš Kotek (3.A) a Matěj Ščučka (4.B) zúčastnili krajského kola Čokoládové tretry. V každé kategorii soutěžilo 32 nejrychlejších běžců z okresních kol.