Naše družstvo ve složení: Kristýna Němcová, Denisa Měcháčková, Eliška Mikošková, Jindřich Rejthar, Antonín Paulík, Amálie I. Jančová, Amálie Matějková, Tomáš Čepelka, Jiří Studýnka, David Bárta, Vojta Čepelka, Tomáš Meduna, Jakub Novotný, Klárka Vrbková, Veronika Opluštilová, Anna Šafářová, Ludmila Studýnková, Jakub Dítě, Radim Sekanina a Lucie Koláčková se dne 13. dubna zúčastnilo  okresního kola štafetového poháru v Blansku.

V konkurenci dalších 5 škol (Boskovice, 2x Blansko, Kunštát, Ostrov u Macochy) se nám celkově podařilo obsadit krásné 4. místo. Od 3. místa nás dělily pouhé 3 vteřiny. Štafeta složená z žáků 4. – 5. ročníku se umístila na 2. místě v rozběhu všech škol.

Všichni běžci si zaslouží pochvalu za pravidelnou účast na pátečním trénování, za výbornou reprezentaci školy a za vynikající sportovní výkony.

https://www.stafetovypohar.cz/vysledkova-listina/2022/jihomoravsky#blansko

Za kolektiv 1. stupně Z. Koláčková, L. Nedomová

Fotky z akce