Členové žákovského parlamentu připravili pro žáky Halloweenský den. Školu nádherně vyzdobily děti ze školní družiny. O akci informovaly nádherné Vítkovy plakáty.

Dne 31. října přišli žáci do školy dřív, aby se převlékli do halloweenských kostýmů a nalíčili se. O půl osmé procházel školou průvod. V čele průvodu kráčeli členové parlamentu. Strašidelnou atmosféru umocňovala hudba, chodby byly osvětleny svíčkami umístěnými ve sklenicích, které halloweensky ozdobily děti z družiny. Každý člen průvodu byl odměněn diplomem za účast a sladkostí.

Následovala třídnická hodina, ve které si žáci vyprávěli strašidelné historky, hráli hry vztahující se k Halloweenu. O přestávkách se mohli vyfotit ve fotokoutku s připravenými rekvizitami. Koutek připravil Dan se svými kamarády. V některých třídách proběhla halloweenská snídaně.

Tento den se vydařil a už se těšíme na další akce.

Fotky z akce