Ve středu 26. dubna se v Blansku konalo okresní kolo štafetového poháru pro žáky 2.–5. ročníku.

Naše družstva - složení:

družstvo mladší kategorie – Jan Stejskal, Jakub Dítě, Radim Sekanina, Simon Crhák, Ondřej Lepka, Andrea Tomanová, Ludmila Studýnková, Tereza Truhlářová, Zuzana Hrabovská, Lucie Koláčková

družstvo starší kategorie – Amálie Jančová, Amálie Matějková, Anna Šafářová, Martina Dostálová, Tereza Kučerová, Tomáš Čepelka, Vojtěch Čepelka, Vojtěch Foret, Robin Lepka, David Bárta

Celkem se této soutěže zúčastnilo 13 škol okresu Blansku. O vítězi rozhodl součet časů ze štafety 8x100 m – mladší kategorie, 8x100 m starší kategorie a 8x200 smíšená štafeta.

Naše výprava se umístila na krásném 5. místě. Všichni sportovci podali maximální výkony a vzorně reprezentovali naši školu. Příští rok se zase těšíme.

Výsledky jednotlivých štafet - Štafeta – mladší žáci – 3. místo, ŠTAFETA – starší žáci – 3. místo, SMÍŠENÁ ŠTAFETA A – 5. místo, SMÍŠENÁ ŠTAFETA B – 3. místo. Celkové výsledky v tabulce:

vysledky stafet pohar

Za kolektiv 1. stupně - Z. Koláčková, L. Nedomová