Ve dnech 4. a 5. září budou žáci všech tříd se svými třídními učiteli a budou se věnovat třídnickým aktivitám.

Od středy 6. září vyučujeme ve všech třídách dle rozvrhu.

 

4. září

Žáci přijdou do školy v obvyklém časovém rozpětí 7:20 – 7:45.

Žáci 1. ročníku se s rodiči dostaví do školy nejpozději v 7:45 tak, aby v 7:50 mohl začít slavnostní program jejich prvního školního dne. Tito žáci nemají první školní den k dispozici ani obědy ani družinu. Po skončení slavnostního programu odcházejí s rodiči domů. Žáci si do školy vezmou aktovku.

Žáci 6. ročníku přijdou do školy kolem 7:40. Seznamy žáků jednotlivých tříd budou umístěny na vchodových dveřích. Třídní učitelé 6. ročníků si pro žáky do vstupního prostoru přijdou. Žáci, kteří budou mít zájem o stravování, se mohou už 4. 9. ve škole naobědvat. Vezmou si do školy psací potřeby, klíčenku na klíč od šatní skříňky, přezůvky a aktovku.

Žáci 2., 3., 4., 5., 7., 8., 9. ročníku, ST1 a ST2 přicházejí do školy od 7:20 a rovnou mohou přecházet do své kmenové třídy. U třídy se přezují do přezůvek. Do školy si přinesou kromě přezůvek i aktovku, psací potřeby a klíčenku na klíč od šatní skříňky. Dopolední program započne jako obvykle v 7:50. Žáci, kteří mají zájem o školní stravování, mohou už od prvního školního dne ve škole obědvat. Po obědě odcházejí žáci 2. – 5. ročníku do družiny nebo domů, dle dohody s rodiči. Žáci, kteří půjdou do družiny, si přinesou od rodičů lístek, na kterém bude napsáno kdy, případně s kým, odcházejí z družiny domů.

5. září

Pro žáky 1. stupně je od 6:30 k dispozici ranní družina. Školní družina končí v 16:00.

Žáci přicházejí do školy tak, aby byl dopolední program s třídními učiteli zahájen v 7:50, ze šatny do třídy odcházejí se zvoněním v 7:40. Žáci 1. ročníku, kteří nechodí ani na oběd ani do družiny, skončí v 10:55. Oběd pro žáky 1. ročníku bude v 11:00. Žáci 1. tříd budou po obědě přibližně v 11:10 a půjdou družiny nebo půjdou domů, dle rozhodnutí rodičů.

Časový harmonogram v jídelně současně určuje čas konce vyučování.

Čas

Ve dnech 4. a 5. 9.

11:00

žáci 1. ročníku (od 5. 9.)

11:10

žáci 2. ročníku

11:20

žáci 3. ročníku

11:30

žáci 4. ročníku

11:40

žáci 5. ročníku

11:50

žáci 6. ročníku

12:00

žáci 7. ročníku

12:10

žáci 8. ročníku

12:20

žáci 9. ročníku

Připomínám, že na webu školy v sekci pro žáky je seznam sešitů potřebných pro tento školní rok. Je tedy možné zahájit nákup potřebných pomůcek.

Mgr. Pavla Nesnídalová, ředitelka školy