Dne 21. listopadu se žáci a zaměstnanci naší školy připojili k výzvě Hrdé školy a přinesli si své učebnice a sešity v čemkoliv. A že dokázali být kreativní!

Na prvním stupni měli žáci své pomůcky v kočárcích, chladicím boxu, v košících, kufrech, v sáčcích na odpadky, v nákupních vozících… Na druhém stupni navíc na své školní pomůcky použili box na nářadí, vandlík, pouzdro na zbraně, vezírek, bednu na granáty, nůši, pojízdné kosmetické košíky a tatrovku. Žáci z 9. A přinesli pomůcky v plastových kýblech. Do školy většinu žáků přivezli rodiče. Někteří žáci řešili, jak se dostanou se svou výbavou domů. Akce se povedla, na chodbách byly vidět pobavené, někdy i udivené tváře. Všichni se už těší na další akci.

Fotky z akce