V letošním školním roce se naše třída 9.A stala patronem nových žáčků naší školy z 1.A. Dne 22. prosince, poslední školní den před Vánoci, jsme prvňáčky pozvali do hudebny, naší kmenové třídy. Společně s jedenácti žáčky přišly také jejich paní učitelky Rozprýmová a Pernicová, s paní asistentkou Matalovou.

Ve vánočně vyzdobené třídě pro ně byla připravena stanoviště, kde děti plnily různé úkoly, např. poznávání pohádek, hra Chodí pešek okolo, zapamatování si předmětů s vánoční tématikou, vyrábění vánočních přáníček nebo hra Vejce na lžíci. Nejoblíbenější aktivitou bylo stanoviště Just Dance, kde si děti s chutí zatančily s našimi děvčaty. Za splněné úkoly dostaly malý pamlsek.

Celý program probíhal v příjemné předvánoční atmosféře. Prvňáčci odcházeli z naší třídy s rozzářenýma očima, plni očekávání blížících se Vánoc.

Mgr. Martina Všianská, třídní učitelka 9.A