Dne 21. února 2024 proběhlo v divadelním sále ZŠ Kunštát vyhodnocení 14. ročníku literární soutěže O cenu Ludvíka Kundery.

Vyhlašovatelky soutěže kunštátská knihovnice paní Radka Banyová a zástupkyně ředitele školy Mgr. Ilona Kuchyňová pro tentokrát zvolily témata Popletená pohádka a Příběh staré fotografie. Soutěže se účastní žáci a studenti se stále vzdálenějších míst republiky. V letošním roce organizátorky hodnotily 110 prací ve čtyřech kategoriích.

Jako každým rokem se naši žáci do soutěže zapojili a jsme rádi, že byli opět úspěšní. V 1. kategorii obsadila 2. místo žákyně třídy 6.A Amálie Matějková. Ve 3. kategorii získal 3. místo Roman Kalda ze třídy 8.C. Oba zpracovali po svém pohádku naruby. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Všechny vítězné práce si mohou zájemci přečíst na stránkách Městské knihovny Kunštát.

kunstat 1

kunstat 2