Během března proběhl ve škole florbalový turnaj pro žáky druhého až pátého ročníku.

V prvním kole, které se konalo 8. března, se spolu utkaly vždy paralelní třídy. Všechny zápasy byly značně vyrovnané a o vítězstvích v ročnících nakonec rozhodovaly vždy nájezdy. Ve finálovém kole, které proběhlo 22. března, spolu pak bojovali o třetí příčky poražení a o první místa vítězové.

V kategorii druhých a třetích tříd se na třetím místě umístila 3.A, na krásném druhém místě třída 2.B a k vítězství se probojovali žáci 3.B.

V kategorii starších, tedy čtvrtých a pátých tříd, si třetí místo vybojovala třída 4.B, na pěkném druhém se umístili žáci 4.A a první místo patří třídě 5.B.

Jednotlivým třídám byly rozdány diplomy a sladké odměny. A protože hráči odváděli výborné sportovní výkony, byl z každé třídy vyhlášen také nejlepší a nejužitečnější hráč.

Všem hráčům, kteří se turnaje zúčastnili, patří pochvala za obrovskou snahu a bojovnost, dobré chování a férovou hru.

S realizací a průběhem turnaje pomáhali vybraní žáci 9. tříd, kterým za jejich práci děkujeme.

Moc si vážíme také všech rodičů, kteří přišli podpořit své děti a jejich kamarády.

Za kolektiv 1. stupně Jana Uríková