Od 26. dubna do 3. května proběhla akce školního parlamentu s názvem Týden duševního zdraví.

Žáci si již před tímto týdnem vyhledali motivační citáty, které graficky zpracovali a nyní zdobí chodby školy. Snad jim po přečtení zvednou náladu a namotivují je k udržování jejich duševního zdraví. S celou akcí i významem duševního zdraví pro život je seznámil ve své rozhlasové relaci mluvčí školního parlamentu.

V pátek 26. dubna se sešli zájemci na ranní jógu, kde si mohli zacvičit „Pozdrav slunci“. Ve čtvrtek 2. května se uskutečnila společná procházka přírodou, sběr odpadků v oboře a opékání špekáčků na školní zahradě. Během této akce si zájemci z 1. a 2. stupně zaběhali s panem učitelem Hajdamachem. Do akce parlamentu se zapojili i zaměstnanci školy, uspořádali volejbalový turnaj pro kolegy z okolních škol.

Díky této akci si malí i velcí odpočinuli od každodenních činností a uvědomili si, že je nutné udržovat duševní rovnováhu.

Fotogalerie