školní kolo – 2. část

V pátek 29.3. proběhla v tělocvičně ZŠ druhá část turnaje ve vybíjené.

Žáci třetích tříd znovu sehráli vzájemné utkání, ve kterém opět předvedli velmi vyrovnané výkony, bojovnou hru, maximální zapojení. V první části turnaje měla štěstí vítěze třída 3.A, ve druhé části zvítězila třída 3. B. Výkony obou tříd jsou vyrovnané a držíme pěsti, aby jim elán do sportu nadále vydržel.

Žáci čtvrté A sehráli finálový zápas se třídou 5.B. Byl to opravdu zápas, jak má být. Hráči bojovali do poslední chvíle a stav byl vyrovnaný. Následovalo prodloužení, ve kterém se podařilo zvítězit třídě 5.B, která obhájila svůj titul prvenství již z minulého roku.

Žáci čtvrté B sehráli zápas o třetí místo s 5. A, která byla posílena o nové hráče. I zde se bylo na co dívat. Bojovnost, mrštnost a obratnost některých hráčů neznala meze. V zápase se podařilo zvítězit třídě 5.A, ale ani 4.B se nemá za co stydět, protože všichni hráči předvedli výborné sportovní výkony.

Stejně jako v první části, tak i v druhé části následovalo druhé tréninkové utkání z týmů čtvrtých a pátých tříd, kde se hráči měli šanci opět více poznat, aby výběr z těchto hráčů mohl reprezentovat naši školu na okresním turnaji.

Diplomy za 4. místo v turnaji obdrží třídy – 4.B, 3.A, 3.B.

Diplom za 3. místo v turnaji obdrží třída 5.A.

Diplom za 2. místo v turnaji obdrží třída 4.A.

Diplom za 1. místo v turnaji obdrží třída 5.B.

VŠEM HRÁČŮM DĚKUJI ZA DOBROVOLNOU ÚČAST NA ŠKOLNÍM TURNAJI za svoji třídu v rámci volného času po vyučování, za vynikající sportovní výkony a pěkné sportovní chování.

Poděkování patří také třídním učitelkám za výborné vedení, přípravu žáků a pomoc při turnaji.

V neposlední řadě patří poděkování i paní asistentkám za dozor a podporu žáků během turnaje.

Za učitelky 1.stupně – Z. Koláčková

Fotky z akce