Fotbalového družstvo žáků naší školy zapojené do projektu Žijeme hrou postoupilo do krajského finále fotbalového turnaje Mc Donald´s cup v Brně, konaného ve čtvrtek 23. 5. 2019.

Ve skupině s námi byla ZŠ MĚŠŤANSKÁ – Brno (celkově 1. místo), ZŠ BOSONOŽSKÁ – Brno (7. místo) a ZŠ OŘECHOV (celkově 3. místo).

Po naprosto vyrovnaných utkáních, kdy o výsledku rozhodla branka v posledních vteřinách zápasu, se naše družstvo ve složení:

MATĚJ ŠČUČKA, VLADISLAV NĚMEC, TOMÁŠ SETNIČKA, TOMÁŠ KOTEK, DANIEL KYTNER, MIKULÁŠ ŽIVNÝ, ANTONÍN VYBÍRAL, DOMINIKA ŠVÁBOVÁ, SIMONA HALEČKOVÁ, TOMÁŠ HORÁČEK, JAKUB KAŠPAR, MATĚJ BROŽ, ADAM HONSNEJMAN, ONDŘEJ HORÁK

umístilo ve skupině na třetím místě.

Po utkání se ZŠ Moravský Krumlov (celkově 6. místo) jsme se celkově z osmi družstev krajského finále umístili na nádherném 5. místě.

VŠEM HRÁČŮM je třeba poděkovat za vynikající sportovní výkony, týmovou hru a výbornou reprezentaci naší školy v této celorepublikové soutěži.

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TAKÉ TRENÉRŮM PROJETKU ŽIJEME HROU – p. Břetislav Šulc, p. Jiří Vybíral, p. Aleš Štěpánek, kteří celý rok naše malé i větší fotbalisty soustavně připravovali na tento celorepublikový turnaj.

Fotky z akce